top of page
Eğitmen kuponu ile öde, İndirim Kazan!
KESİT VERİ ANALİZİ
ZAMAN SERİSİ ANALİZİ
kapakzs1_edited.png
PANEL VERİ ANALİZİ
sl_022321_41020_16 - Kopya.jpg
UYGULAMALI EKONOMETRİ - 1
uyzmn1_edited.png
MEKANSAL EKONOMETRİ
2_chain_Red_gold_Btc - Kopya.jpg
77+ Saat hazır video içeriğine sahip tüm ekonometri setini, ödemesini eğitmen kuponları ile yaparak satın alın ve  9999,95₺ yerine %43 indirimle 5699₺ fiyatla ömür boyu sahip olun.


KAMPANYA KOŞULLARI
  • Bu kampanya, 27.06.2024 tarihinden itibaren eğitmen kuponu kullanılarak yapılan ödemeleri kapsar. 27.06.2024 tarihi öncesi yapılan ve ödeme yöntemi eğitmen kuponu olmayan satın alımlar bu kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya dahilinde öncelikle Temel Ekonometri 1, Temel Ekonometri 2 ve Panel Veri Analizi kursları satın alınmalıdır. Bu satın alımların ardından 31 gün sonra Uygulamalı zaman serisi ve Mekansal Ekonometri kursları hediye edilecektir. Satın alınan kurslardan herhangi biri iade edildiği takdirde kampanya iptal edilir ve hediye kurs hakkı kaybedilir.


 
KAMPANYAYA KATILIM

1.ADIM:
Temel Ekonometri 1, Temel Ekonometri 2 ve Panel Veri Analizi kurslarını eğitmen kupon kodunu kullanarak (Mevcut Kupon:) satın alın, Kupon kodu çalışmazsa veya nasıl uygulayacağınızı bilmiyorsanız, benimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Tüm kurslar aynı gün içerisinde satın alınmalıdır.
2.ADIM: Kursları satın almanızın ardından, Whatsapp veya mail kanalı ile eğitmene kampanyaya katılmak istediğinizi bildirin.

Kurslardan memnun kalmazsanız, %25'inden azını izlemiş olmanız halinde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu durumda kampanya katılımınız iptal edilir. (Kursların iadesi Udemy inceleme ekibinin onayı ile gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda iade onaylanmayabilir (Örneğin çok fazla kurs iade edilmesi, iade öncesi kursların belirli bir sınırı aşan kısmının izlenmesi veya yasa dışı bir şekilde indirilmesi, aynı anda birden fazla kursun iade edilmesi, 30 günün aşılması vb.). İade ile ilgili yaşanabilecek sıkıntılar eğitmenin sorumluluğunda değildir.)
3.ADIM: Satın alımların ardından 31 gün sonra, hediye kurslarınız tarafınıza iletilecektir.

HEMEN BİLGİ ALMAK İÇİN;

0 551 872 92 28                              contact@alperakpinar.com
bottom of page